gomex2

Pragniemy poinformować, iż w dniu 24 listopada 2018 roku spółka GOPOL Sp. z o.o. uzyskała w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej rejestrację unijnego znaku towarowego słownego: GOMEX (pod numerem rejestracyjnym 017873940) w klasach 7, 8, 37 klasyfikacji nicejskiej – tj. między innymi w zakresie tarcz tnących, pił tarczowych oraz ostrzenia, regeneracji i serwisowania narzędzi.
Uzyskanie ww. unijnego znaku towarowego jest wyrazem dążenia przez spółkę GOPOL do nieustającego wzrostu renomy własnej marki poprzez odwołanie się do korzeni powstania spółki. Spółka GOPOL powstała w listopadzie 1990 roku jako spółka joint venture z partnerem szwedzkim firmą Epicure Industrier Aktienbolag, produkującym narzędzia pod marką GOMEX, które to narzędzia pod tą marką spółka Gopol sprzedawała w Polsce oprócz swoich od początków swojej działalności. Dalszym zamiarem spółki GOPOL jest reaktywacja specjalistycznej linii narzędzi wysokiej klasy i jakości pod szyldem GOMEX.

 • gomexstr1
 • gomexstr2
 • gomexstr3
 • gomexstr4
 • gomexstr5
 • gomexstr6

W dniach 22-26 maja 2017 miała miejsce kolejna edycja targów LIGNA w Hanowerze.

Targi Ligna to najważniejsze wydarzenie dla przemysłu drzewnego i branży produkcji mebli w Europie. Na targach tych prezentują się najwięksi producenci narzędzi, maszyn do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. To tu można zobaczyć nowe technologie, nowe rozwiązania i liczące się w branży firmy. Wśród nich oczywiście również naszą firmę wraz z ciekawą ofertą zawierającą nowe produkty. (min. nowe piły do cięcia wzdłużnego drewna) Dla większości wystawców targi LIGNA są integralną częścią ich strategii marketingowej. 28% uważa, że najistotniejszym instrumentem jest wygląd stoiska, który przyciąga potencjalnych klientów. 46% przyznaje, że targi są równie ważne jak inne narzędzia marketingowe. W porównaniu z innymi formami komunikacji B2B wydarzenia tego typu zapewniają doskonałą wydajność niezależnie od ilości kontaktów oraz celów sprzedażowych. Na targach LIGNA można dotrzeć do wielu klientów w bardzo krótkim czasie. Do najważniejszych czynników motywujących wystawców do uczestniczenia w targach w latach poprzednich jest przyciągnięcie nowych klientów, kolejnym jest chęć zaprezentowania nowości produktowych oraz zwiększenie rozpoznawalności swojej marki.


Szlachetna Paczka Jarocin - producent narzędzi diamentowychSzlachetna Paczka 2016
RAZEM ZNACZY WIĘCEJ !! Po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka. Tym razem udało nam się przygotować 21 paczek (w tym pralka i lodówka). Mamy nadzieję że ta akcja pomagania wpisze się w naszą firmową tradycję. #więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu #jeden za wszystkich wszyscy za jednego !!!

Galeria


Za nami już kolejna, tym razem 30. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2014.
Tegoroczna wystawa odbyła się wyjątkowo jesienią i cieszyła się dużym powodzeniem.
Nasza ekspozycja mieściła w hali nr 5, razem z pozostałymi członkami stowarzyszenia DROMA. Szczególnym powodzeniem cieszyły się jak zwykle piły tarczowe do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, frezy nasadowe z nakładkami HM i HSS oraz nowoczesne narzędzia DIA. O doskonałej pracy naszych narzędzi (pił do drewna) można było się przekonać w pracującej na żywo fabryce mebli, która zlokalizowana została w pawilonie 5, w samym sercu ekspozycji targowej.


Spotkanie w Kole - w tym roku po raz pierwszy zostaliśmy zaproszeni przez firmę Wood Mizer na organizowane przez nich coroczne spotkanie z klientami.
Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy Wood Mizer w dniach 22-23 sierpnia. Byliśmy jedynym zaproszonym producentem narzędzi do obróbki drewna. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie tegoroczna nowość - piły tarczowe do wielopił SPEED-CROSS oraz frezy i piły trakowe. Spotkanie przebiegało w bardzo milej i sympatycznej atmosferze, spotkaliśmy naszych stałych klientów oraz nowych, którym dziękujemy za odwiedziny.
Dziękujemy też firmie Wood Mizer za zaproszenie i liczymy na spotkanie za rok.

 

 


W dniach 16-19 kwietnia 2013 w Poznaniu odbyły się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Równolegle odbyły się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.


Po raz kolejny można było obejrzeć Fabrykę Mebli na Żywo, wziąć udział w III Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu : Efektywny Tartak,Mistrzostwach Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz szeregu innych imprez towarzyszących targom.


W NASZEJ INSTYTUCJI REALIZOWANE JEST PRZEDSIĘWZIĘCIE:

„STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE PRACOWNIKÓW/NIC NAUKOWYCH JEDNOSTEK NAUKOWYCH I PRACOWNIKÓW/NIC NAUKOWYCH I NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH UCZELNI W PRZEDSIĘBIORSTWACH”

REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO
PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ LUDZKI

PRIORYTET VIII REGIONALNE KADRY GOSPODARKI
DZIAŁANIE 8.2 TRANSFER WIEDZY
 PODDZIAŁANIE 8.2.1 WSPARCIE DLA WSPÓŁPRACY SFERY NAUKI
I PRZEDSIĘBIORSTW. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 

Starsze wydarzenia


[STRONA GŁÓWNA GOPOL - piły tarczowe]


 

Narzędzia dla Tartaków, Fabryk Mebli, Zakładów Stolarskich

Więcej informacji

Zapewniamy

 • kompleksowe zaopatrzenie - produkujemy i oferujemy najszerszy asortyment ze wszystkich polskich producentów
 • rozwiązywanie indywidualnych potrzeb naszych klientów - posiadamy doświadczoną kadrę technologów i konstruktorów
 • szkolenia w zakresie eksploatacji naszych narzędzi - także w siedzibie Klienta
 • obsługę handlową przez doświadczonych przedstawicieli

Nasze atuty

 • wieloletnie doświadczenie
 • nowoczesne maszyny i technologia produkcji
 • materiały najwyższej światowej jakości
 • produkcja zgodna z certyfikowanym systemem jakości ISO9001

logonewgopolpng

Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Narzędzia i serwis narzędzi diamentowych DIA

Piły tarczowe oraz regeneracja pił

nowoczesne piły tarczowe