Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty pił do wielopiły dwa autorskie - całkiem nowe rozwiązania. Są to piły tarczowe do wzdłużnego rozkroju drewna mokrego na wielopiłach, których to głównymi odbiorcami są zakłady przemysłu drzewnego. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom oraz długotrwałym testom udało się naszym konstruktorom stworzyć produkt zapewniający niższe koszty prowadzonej działalności (w przypadku piły do wielopiły Optimo ma to miejsce już w momencie zakupu - piły są wyraźnie tańsze od innych odpowiedników. W przypadku pił do wielopiły Ultra znacznie została wydłużona żywotność piły)


Piła CROSS OPTIMO to  nowe podejście do rozkroju drewna na wielopiłach. Optymalny zakres noży promieniowych pokrywa w całej wysokości materiał obrabiany, nadaje pile sztywność oraz optymalnie wybiera wióry podczas pracy narzędzia. Ponadto korpus został poddany obróbce cieplnej w atmosferze gazowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu efektywnie zmniejszyła się chropowatość powierzchni korpusu - mająca wpływ na zjawisko oklejania się pyłem drzewnym i żywicami. Ta obróbka znacząco wpłynęła na wzrost sztywności piły i stabilność jej pracy dzięki czemu czas użytkowania uległ znacznemu wydłużeniu.
W naszej nowej pile została użyta specjalna geometria ostrza oraz dodatkowe dylatacje odprężające zapewniające dobrą jakość rozcinanego drewna przy zachowaniu zmniejszonego poboru energii.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest również dobra, niższa do 20% cena.


Piła tarczowa do wielopił CROSS ULTRA to produkt skierowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Najwyższa jakość tych pił wyznacza nowe standardy w technologii przetarcia drewna na wielopiłach.
Dzięki analizie komputerowej, wiedzy i szeregu testów u naszych najbardziej wymagających klientów udało się opracować narzędzia, które cechuje podwyższona twardość i stabilność korpusu, specjalne kąty i agresywny charakter uzębienia, zastosowanie grubszego węglika. Wszystko to aby uzyskać zwiększoną wydajność, jakość oraz żywotność narzędzia (nawet do 30% więcej liczby ostrzeń)

 

Nowe piły tarczowe CROSS ULTRA i CROSS OPTIMA


 PIŁA CROSS ULTRA    

Nowa piła do drewna w naszej ofercie.

 

  ZASTOSOWANIE:     Piła tarczowa CROSS ULTRA 
  wzdłużny rozkrój drewna na wielopiłach            
cięcie drewna mokrego, miękkiego    
posuw mechaniczny    
       
   ZALETY:    
ultra najwyższy poziom jakości      
zwiększona stabilność korpusu piły    
do 30% więcej ostrzeń - zwiększona żywotność piły    
specjalne kąty zwiększające stabilność i dokładność cięcia    
zmniejszona podatność na oklejanie korpusu piły    

  


 

 PIŁA CROSS OPTIMO   

Nowa piła do drewna w naszej ofercie.

 

  ZASTOSOWANIE:     Piła tarczowa CROSS OPTIMA
  wzdłużny rozkrój drewna na wielopiłach             
cięcie drewna mokrego, miękkiego       
posuw mechaniczny do 15m/min    
       
  ZALETY:    
optymalny zakres pracy noży promieniowych                      
dodatkowe dylatacje odprężające    
specjalna geometria ostrza    
niższe koszty zakupu    

 


[STRONA GŁÓWNA- piły tarczowe do drewna | PIŁY TARCZOWE DO DREWNA]