Nowoczesność w firmie Gopol

GOPOL to wiodący producent narzędzi stosowanych w tartakach, zakładach przerobu drewna, fabrykach mebli. Te narzędzia są dobrze znane wśród profesjonalistów. Są bezpieczne w użyciu i wszystkie przechodzą 100% odbiór jakościowy, w czasie którego bada się ważne dla bezpieczeństwa pracy parametry. Ponieważ priorytetem przy produkcji jest jakość wytwarzania, firma jako pierwsza w branży producentów narzędzi wprowadziła w 1999 roku systemem ISO 9001, potwierdzony Certyfikatem PCBC.

Dzisiejszy klient poszukuje i wymaga najlepszych produktów, które w 100% będą zaspakajały jego potrzeby. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom oferujemy produkty i świadczone usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Uzyskujemy ten rezultat dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W ostatnim czasie nasze inwestycje objęły między innymi nowy park maszynowy.

Dzięki takim rozwiązaniom i wysokiej jakości materiałom od ponad 20 lat oferujemy na rynku narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych , stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych:

piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego przeznaczone do obróbki drewna , płyty, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych i laminatów. Nasze piły sprawdzają się w pracy w bardzo trudnych warunkach oraz tam gdzie wymagana jest minimalna szerokość cięcia (piły z bardzo wąskim rzazem od 1,3 i grubości korpusu  0,9 mm – co pozwala na oszczędność materiału do 20%). Pokrycie pił antyadhezyjną powłoką polimerową, za który to produkt otrzymaliśmy w 2006 roku złoty medal MTP powoduje, że piły uzyskują wysoką odporność na przegrzanie w czasie pracy, niską podatność na przywieranie innych materiałów i charakterystyczny czarny kolor – szczególnie zalecana do pracy na wieilopiłach,

piły trakowe do traków pionowych i poziomych z najlepszych materiałów firm Krupp i Uddeholm, z zębami stellitowanymi oraz pokryte chromem twardym,

frezy nasadzane ścinowe z ostrzami z węglików spiekanych i stali szybkotnącej, których korpusy wykonane ze specjalnej stali narzędziowej stanowią razem z zębami niepodzielną całość. Wykonujemy frezy proste oraz profilowe skomplikowane na specjalne zamówienie klienta (np. do boazerii, podłogi, okien, drzwi, programów ogrodowych  czy zestawy frezów do złącz klinowych),

głowice frezowe z nożami wymiennymi oraz głowice z mocowaniem hydro,

noże strugarskie HM, HSS, CR 100 EXTRA oraz specjalne HSS pokrywane powłoką anty zużyciową gwarantują im żywotność porównywalną do noży HM,

narzędzia diamentowe PKD – piły tarczowe, frezy, wiertła oraz serwis tych narzędzi.

Piły tarczowe, produkcja, regeneracja pił, narzędzi DIA

 

CIĘCIE LASEROWE

Cięcie laserowe jest nowoczesną metodą obróbki metalu, a w szczególności blach i profili. Cięcie laserowe pozwala na wycinanie z blach detali o dowolnych, bardzo skomplikowanych kształtach. Proces ten przez swoją szybkość i precyzję, nawet mimo wysokiej ceny wdrożenia tej technologi pozostaje konkurencyjny dla innych metod wycinania blach (cięcie gazowe, cięcie plazmą). Wycinanie laserowe ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle i jest coraz chętniej wykorzystywane do produkcji bardzo precyzyjnych detali wykonywanych z metalu. Obecnie dysponujemy wycinarka laserową MAZAK STX 48 Mk II, który zawiera rezonator z szybkim, osiowym przepływem CO², charakteryzujący się wysoką wydajnością energetyczną. Daje to doskonałe zdolności wytwórcze poparte jakością i stabilnością, poprzez umożliwienie osiągania dużych prędkości i dokładności przy niskich kosztach operacyjnych. Zastosowano w nim nową koncepcję napędu dla osi X-, Y- oraz Z. Osie Xi Y- zostały wyposażone w bardzo precyzyjne śruby kulowe, natomiast przesunięcia w osi Z odbywają się za pomocą pasa. W rezultacie daje to bardzo dużą dokładność oraz szybkość. Połączenie dużej dokładności z dużą prędkością pozycjonowania możliwe jest dzięki zastosowaniu cyfrowych serwomotorów.

Zakres wykonywanych usług cięcia:
Maksymalny rozmiar arkusza: 1250mm x 2500mm
Grubość cięcia:
- Stali konstrukcyjnej do 10 mm
- Stal nierdzewnej do 8 mm
- Aluminium do 6 mm
W przypadku grubszych blach prosimy o podanie szczegółowych informacji (wielkość detali, gatunek materiału oraz format blachy).
Gwarantujemy:
wysoką dokładność i precyzję cięcia
powtarzalność detali
oszczędność materiału dzięki możliwości dowolnemu rozmieszczaniu elementów na arkuszu
możliwość cięcia dowolnych kształtów
szybki termin realizacji
świadczymy usługi cięcia laserem zarówno z naszego materiału jak i powierzonego. 


[STRONA GŁÓWNA GOPOL- producent pił tarczowych do drewna]


 

Narzędzia dla Tartaków, Fabryk Mebli, Zakładów Stolarskich

Więcej informacji

Zapewniamy

  • kompleksowe zaopatrzenie - produkujemy i oferujemy najszerszy asortyment ze wszystkich polskich producentów
  • rozwiązywanie indywidualnych potrzeb naszych klientów - posiadamy doświadczoną kadrę technologów i konstruktorów
  • szkolenia w zakresie eksploatacji naszych narzędzi - także w siedzibie Klienta
  • obsługę handlową przez doświadczonych przedstawicieli

Nasze atuty

  • wieloletnie doświadczenie
  • nowoczesne maszyny i technologia produkcji
  • materiały najwyższej światowej jakości
  • produkcja zgodna z certyfikowanym systemem jakości ISO9001

logonewgopolpng

Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Narzędzia i serwis narzędzi diamentowych DIA

Piły tarczowe oraz regeneracja pił

nowoczesne piły tarczowe