REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU SPÓŁKI GOPOL zwany dalej REGULAMINEM.
Swoim wejściem na stronę użytkownik serwisu zgadza się na przedstawione w tym dokumencie warunki użytkowania i przyjmuje je jako obowiązujące. Jeśli nie zgadzacie się Państwo na nie prosimy o opuszczenie tej strony.

Niniejszy serwis internetowy został udostępniony przez firmę GOPOL sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie, przy Al. Niepodległości 26 zwaną dalej Spółką GOPOL.

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie, dotyczące naszej firmy, zakresu produkowanych narzędzi i wszelkich innych materiałów zostały przygotowane z największą starannością - nie możemy jednak udzielić gwarancji co do prawidłowości i aktualności tych informacji, oraz co do ciągłości dostępu do nich.

Wszelkie treści umieszczone na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą jedynie do celów informacyjnych.

Wszelkie materiały zawarte na tej stronie są chronione prawem autorskim. Samowolne wykorzystanie ich bez zgody właścicieli jest zabronione z wyjątkiem materiałów objętych licencjami, które na to pozwalają.

Wszelkie materiały na stronie zostały sprawdzone pod kątem zawartości wirusów, nie ma jednak możliwości stwierdzenia całkowitego ich braku. Zalecamy w każdym przypadku pobierania materiałów z naszej strony ozachowanie należnej ostrożności.

Wszelkie linki umieszczone na stronie, a kierujące do stron innych niż nasza nie są objęte żadnąnaszą odpowiedzialnością, szczególnie co do treści na nich zawartych jak również co do przestrzegania przez nie obowiązujących praw i przepisów.

Użytkownik serwisu zobowiązany jest do korzystania z niego zgodnie z obowiązującym prawem i niniejszym Regulaminem, w szczególności z zachowaniem praw i interesów Spółki GOPOL.

Spółka GOPOL zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dowolnym terminie. Opublikowanie ich na tej stronie jest terminem rozpoczęcia ich obowiązywania. Użytkując ten serwis jednocześnie akceptujesz taką formę powiadomienia o zmianach niniejszego Regulaminu.

NiniejszyRegulamin Korzystania z Serwisu internetowego Spółki GOPOL podlega prawu polskiemu. Stwierdzenie nieważności któregokolwiek akapitu tego dokumentu, nie może być podstawą do zakwestionowania pozostałej części tego dokumentu.

Wszelkie spory wynikające z użytkowania tego serwisu będą rozstrzygane w miejscu siedziby Spółki GOPOL.


[STRONA GŁÓWNA GOPOL]


Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piły tarczowe Speed Cross

Serwis DIA, narzędzia diamentowe

PRODUKUJEMY I SERWISUJEMY RÓWNIEŻ NARZĘDZIA DIAMENTOWE