Piły tarczowe to główny profil naszej produkcji.

Produkujemy je zarówno do cięcia drewna jak i laminatów, metali nieżelaznych i innych materiałów.

W naszej ofercie znajdują się:

Piły do cięcia wzdłużnego. Są to piły tarczowe przeznaczone zarówno do drewna twardego, mogącego również obfitować w sęki jak i drewna miękkiego. Proponujemy również piły do tworzyw sztucznych zapewniające wysoką jakość ciętych powierzchni.

Specjalna linia naszych pił to piły na wielopiłę CROSS. Również są one przeznaczone do każdego rodzaju drewna. W tej grupie produktów znajdują się również piły SPEED CROSS o zwiększonej wydajności cięcia mokrego drewna iglastego.

Piły formatowe (formatujące) przeznaczone do cięcia płyt wiórowych, MDF, laminowanych i posiadających inne wykończenia zewnętrznych powierzchni.

Piły panelowe do pakietowego cięcia płyt wiórowych, pilśniowych, MDF oraz sklejek. Cechują się długą żywotnością narzędzi i niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Piły tarczowe do cięcia poprzecznego przeznaczone zarówno do cięcia jak i obcinania krawędzi drewna. Mają one zastosowanie również przy cięciu płyt wiórowych, laminowanych, fornirowanych, MDF, płyt gipsowych.

Piły podcinające stosowane do pilarek ze stałym i ruchomym wrzecionem podcinającym wykorzystywane do płyt nielaminowanych i laminowanych oraz MDF.

Piły do cięcia PCV wykorzystywane również w przypadku innych tworzyw sztucznych, szczególnie twardych. Posiadają specjalnie wykonany szlif zapewniający gładkość ciętej powierzchni.

Piły do cięcia aluminium. Nadające się do cięcia profili z posuwem automatycznym i ręcznym. Długa żywotność narzędzia oraz wysoka jakość cięcia została uzyskana dzięki zastosowaniu specjalnych węglików oraz odpowiednio wykonanej geometrii ostrza.

Piły do cięcia stali przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, zapewniają wysokie bezpieczeństwo pracy oraz bardzo długi czas użytkowania.

 


[STRONA GŁÓWNA GOPOL]


 

Narzędzia dla Tartaków, Fabryk Mebli, Zakładów Stolarskich

Więcej informacji

Zapewniamy

  • kompleksowe zaopatrzenie - produkujemy i oferujemy najszerszy asortyment ze wszystkich polskich producentów
  • rozwiązywanie indywidualnych potrzeb naszych klientów - posiadamy doświadczoną kadrę technologów i konstruktorów
  • szkolenia w zakresie eksploatacji naszych narzędzi - także w siedzibie Klienta
  • obsługę handlową przez doświadczonych przedstawicieli

Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piły tarczowe Speed Cross

Serwis DIA, narzędzia diamentowe

PRODUKUJEMY I SERWISUJEMY RÓWNIEŻ NARZĘDZIA DIAMENTOWE